Aktualności

20 maja najstarsze grupy z naszego przedszkola wybrały się na jednodniową wycieczkę do Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku-Kamieniu.
Dzieci zwiedziły dwa parki tematyczne:
1. Park Dinozaurów, który pozwolił cofnąć się w czasie, gdy te potężne gady władały naszą planetą. Wśród kilkudziesięciu modeli dinozaurów naturalnej wielkości dzieci napotkały dinozaury ruchome wydające odgłosy.
2. Bajkowa Kraina, tam dzieci spotkały Kota w Butach, przywitały się z Babą Jagą i mogły zajrzeć do chaty z piernika. Zobaczyły rodzinę Pinokia oraz weszły do Smoczej Jamy.

Obok dinozaurów i postaci z bajek dzieci miały możliwość korzystania z wielu atrakcyjnych urządzeń rekreacyjnych, które były główną atrakcją wycieczki. Wiele radości dały dzieciom zabawy na łodzi pirackiej, torze przeszkód, kolejce szynowej, w basenie z łódeczkami, kolejce górskiej i na wielu innych urządzeniach.

Po tak udanym i słonecznym dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

Zapraszamy go Galerii