Aktualności

Na naszej nowej stronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje o działalności przedszkola. Zapraszamy przede wszystkim do odwiedzenia nowych działów stworzonych specjalnie z myślą o rodzicach chcących aktywnie uczestniczyć w rozwoju swoich pociech.

Zakładka Dla Rodziców zawiera informacje o grupach znajdujących się w przedszkolu. Obejmuje ona tematykę zajęć każdej z grup na dany miesiąc oraz teksty wierszyków i piosenek, których uczą się dzieci.

Ważnym dla każdego rodzica tematem rozmowy z dzieckiem jest posiłek. Dzięki zakładce Jadłospis mają Państwo stały dostęp do informacji o posiłkach w przedszkolu. Dodatkowo rozbudowaliśmy stronę o Kalendarium wydarzeń, w którym znajdą Państwo informacje o planowanych w najbliższym czasie wydarzeniach z życia przedszkola takich jak: Dzień Babci i Dziadka, balach i wycieczkach.

Ponadto podstrona ciekawe linki prezentuje strony zawierające treści związane z wychowaniem, edukacją i rozrywką dzieci.

Warto zajrzeć również do galerii, w której na bieżąco będziemy starali się umieszczać zdjęcia dokumentujące najważniejsze wydarzenia z życia przedszkola.